Pohovka BROKEN Tempo Kondela Pravá
274.20 €
Do obchodu
Štýlová pohovka BROKEN je vyrobená zo sivej látky Chester a dreva. Pohovka má molitanovú výplň a drevené bukové nohy. Ľavé aj pravé prevedenie. Farba:sivá /... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka BROKEN je vyrobená zo sivej látky Chester a dreva.
Pohovka má molitanovú výplň a drevené bukové nohy.
Ľavé aj pravé prevedenie.
Farba:sivá / buk
Materiál:látka / drevo / molitan
Rozmery:šírka: 144 cmhĺbka: 76 cmvýška: 67 cm
výška sedu: 41 cmhĺbka sedu: 53 cm
výška opierky chrbta: 28 cm
Hmotnosť:35,5 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 5 farebných prevedeniach látky Chester na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude vaša objednávka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 28 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 76 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 35500.000g |