Pohovka ASPREY 2 Signal Zelená
502.90 €
Do obchodu
Elegantná pohovka ASPREY 2 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale a spoločenských priestoroch. Pohovka je čalúnená zamatovou... Celý popis
Popis
Elegantná pohovka ASPREY 2 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale a spoločenských priestoroch.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou Bluvel v štyroch farebných variantoch: horčicová, modrá, zelená a sivá. Vnútorná strana pohovky sa pýši štýlovým prešívaním. Stabilitu zaisťujem štyri drevené nohy v dekore: wenge.
K pohovke ASPREY 2 odporúčame prikúpiť kreslo ASPREY 1.
Farba:horčicová / wengemodrá / wengezelená / wengesivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / drevo
Rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 85 cmvýška: 78 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 40000.000g |