Pohovka AITHRA Dekorhome Tmavo zelená
1315.90 €
Do obchodu
Dizajnová pohovka AITHRA v art-deco štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu. Pohovka je čalúnená zamatovou... Celý popis
Popis
Dizajnová pohovka AITHRA v art-deco štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v troch farebných variantoch: ružová, tyrkysová a tmavozelená. Konštrukcia pohovky je z masívneho dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu a pevnosť. Stojí na štyroch oceľových nohách v zlatej farbe. Chrbtová opierka je elegantne tvarovaná a navyše je obohatená o jednoduché prešívanie.
Súčasťou sedačky sú dva okrúhle vankúšiky.
Farba:ružovátyrkysovátmavozelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo / kov
Rozmery:šírka: 220 cmhĺbka: 92 cmvýška: 92 cm
šírka sedu: 193 cmhĺbka sedu: 66 cmvýška sedu: 46 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 60000.000g |