Pohovka 3miestna umelá koža Dekorhome Čierna
446.20 €
Do obchodu
Naša pohodlná 3miestny sedačka potiahnutá umelým semišom (hnedá) alebo umelou kožou (čierna) má štýlový, klasický dizajn a krásne zapadne do každej... Celý popis
Popis
Naša pohodlná 3miestny sedačka potiahnutá umelým semišom (hnedá) alebo umelou kožou (čierna) má štýlový, klasický dizajn a krásne zapadne do každej domácnosti.
Sedačka je čalúnená vysoko kvalitným umelým semišom a polstrovaná mimoriadne silnú penou, vďaka čomu si budete môcť dopriať dokonalé pohodlie. Masívny drevený rám prispieva k stabilite a odolnosti pohovky. Montáž je jednoduchá.
Farba:hnedá (umelý semiš)čierna (umelá koža)
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelá koža / umelý semiš / drevo
Rozmery:šírka: 183 cmhĺbka: 70 cmvýška: 76 cm
šírka sedu: 163 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 54 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 163 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 29700.000g |