Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome Modrá
253.90 €
Do obchodu
Naša 3miestny pohovka s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Čalúnenie pohovky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý... Celý popis
Popis
Naša 3miestny pohovka s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie pohovky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou. Vďaka rámu z dreveného masívu je pohovka stabilná, pevná a odolná. Pohovka je skvelá voľba na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu. Montáž je jednoduchá.
Farba:žltámodrásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 152 cmhĺbka: 69 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 128 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 38 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 24050.000g |