Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome Hnedá
369.60 €
Do obchodu
Naša 3miestny pohovka s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Čalúnenie pohovky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý... Celý popis
Popis
Naša 3miestny pohovka s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie pohovky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou. Vďaka rámu z dreveného masívu je pohovka stabilná, pevná a odolná. Pohovka je skvelá voľba na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu. Montáž je jednoduchá.
Farba:žltázelenámodráhnedásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo / molitan
Rozmery:šírka: 186 cmhĺbka: 71 cmvýška: 79 cm
šírka sedu: 164 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:30,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 187 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 30,7 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 164 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 30680.000g |