Pohovka 3-miestna pravá koža Dekorhome Hnedá
789.00 €
Do obchodu
Táto 3-miestna pohovka sa pýši vintage štýlom, ktorý do vášho bývania vnesie nádych luxusu a vintage šarmu. Sedačka je čalúnená pravou kozie kožou, takže je... Celý popis
Popis
Táto 3-miestna pohovka sa pýši vintage štýlom, ktorý do vášho bývania vnesie nádych luxusu a vintage šarmu.
Sedačka je čalúnená pravou kozie kožou, takže je nesmierne mäkká a dobre sa na nej sedí. Ku zvýšenému pohodliu dopomáha aj husté polstrovanie.
Nohy z masívneho akáciového dreva zaisťujú lavicu vynikajúcu stabilitu a pevnosť.
Farba:hnedábronzovo hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá kozie koža / masívne akáciové drevo / oceľ
Rozmery:šírka: 195 cmhĺbka: 72 cmvýška: 69 cm
výška sedu: 38 cmvýška nožičiek: 6 cm
Hmotnosť:54,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA | 69 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 6 cm |
| HMOTNOSŤ | 54,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 54600.000g |