Pohovka 3-miestna hnedá / krémová Dekorhome
890.30 €
Do obchodu
Táto ratanová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Pohovka je vyrobená z pravého ratanu fitrit, je teda odolná a... Celý popis
Popis
Táto ratanová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Pohovka je vyrobená z pravého ratanu fitrit, je teda odolná a skvele sa hodí pre každodenné použitie. Navyše sa ľahko čistí.
Má robustný drevený rám, ktorý má dlhú životnosť a je mimoriadne stabilná. Hrubé podušky na sedadlo a na operadlo, rovnako ako aj priložené vankúšiky sa dobre prispôsobujú telu a ich snímateľné poťahy sa dajú prať. Tiež široké podrúčky zvyšujú pohodlie pri sedení. zahŕňa jednu 3miestny pohovku, 3 podušky na sedáky, 2 vankúše za chrbát a 2 vankúšiky.
Farba:prírodná hnedá / ľanová krémová
materiál:prírodný ratan fitrit / masívne mangovníkové drevo / látka (Polyester: 100%)
Rozmery:šírka: 195 cmhĺbka: 78 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 160 cmhĺbka sedu: 73 cmvýška sedu: 30 cmvýška operadla: 37 cm
hrúbka podušky na sedák: 10 cmhrúbka podušky na operadlo: 6 cm
Hmotnosť:42,6 kg
Balenie obsahuje: 1 x pohovka, 3 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo, 2 x vankúš
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 73 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 78 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,6 kg |
| Hmotnosť | 42580.000g |