Pohovka 2miestna látka Dekorhome Pistáciová
291.10 €
Do obchodu
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, avšak modernému... Celý popis
Popis
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, avšak modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývacej izby.Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie.Má pevný rám z MDF dosiek a vysoko kvalitné plastové nohy, je teda veľmi stabilná a odolná.Jednoduchá montáž. Pohovku ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.Farba:krémovážltávínovámodrápistáciováhnedásivohnedásivátmavosiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:rám z MDF / látka (100% polyester) / plastové nohyRozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cmhĺbka sedu: 49,5 cmvýška sedu od zeme: 38 cmvýška podrúčiek od zeme: 51,5 cmHmotnosť:24,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 49,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Pistáciová |
| Hmotnosť | 24550.000g |