Pohovka 2-miestna zamatová látka / chróm Dekorhome Modrá
233.70 €
Do obchodu
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, avšak modernému... Celý popis
Popis
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, avšak modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie. Vďaka bytelnému drevenému rámu a vysoko kvalitným chrómovým nohám je pohovka veľmi stabilná a odolná. Zostavenie tejto dvojsedačky je jednoduché.
Farba:modrá / chrómtmavozelená / chrómtmavosivá / chrómčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:zamatová látka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 114 cmhĺbka: 78 cmvýška: 81 cm
šírka sedu: 109 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 59 cm
Hmotnosť:23,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,6 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 109 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 23600.000g |