Pohovka 2-miestna pravá koža / oceľ Dekorhome Hnedá
508.40 €
Do obchodu
Vytvorte vo svojom bývanie hrejivú a ľahko vintage atmosféru s touto nádhernou 2-miestnu pohovkou. Táto pohovka je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá... Celý popis
Popis
Vytvorte vo svojom bývanie hrejivú a ľahko vintage atmosféru s touto nádhernou 2-miestnu pohovkou.
Táto pohovka je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá vám poskytne vynikajúci zážitok zo sedenia. Pohovka má nohy z práškovo lakovanej ocele, takže je stabilný a robustný.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:pravá kozej kože / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 61 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 112 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 29 cm
výška operadla: 42 cmvýška podrúčiek: 61 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 112 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 25000.000g |