Pohovka 2-miestna látka Dekorhome Vínová
285.00 €
Do obchodu
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde sa môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, ale modernému... Celý popis
Popis
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde sa môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, ale modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývačky.
Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie. Pohovka má pevný rám z MDF dosiek a vysoko kvalitné plastové nohy, je teda veľmi stabilná a odolná.
Zostavenie tejto dvojsedačky je ľahké.
Farba:krémovážltávínovámodrázelenáhnedášedohnedá taupesvetlo sivátmavo siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:rám z MDF / látka (100% polyester) / plastové nohy
Rozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cm
hĺbka sedu: 49,5 cmvýška sedu od zeme: 38 cmvýška podrúčiek od zeme: 51,5 cm
Hmotnosť:24,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA SEDU | 49,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 24600.000g |