Pohovka 2-miestna látka Dekorhome Tmavosivá
468.00 €
Do obchodu
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde sa môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, ale modernému... Celý popis
Popis
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde sa môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, ale modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývačky. Svojim rozmerom sa bude skvele hodiť aj do detských či študentských izieb alebo pracovní a kancelárií.
Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie. Pohovka má pevný rám z MDF dosiek a vysoko kvalitné plastové nohy, je teda veľmi stabilná a odolná. Zostavenie tejto dvojsedačky je ľahké.
Farba:krémovážltávínovámodrápistáciováhnedásivohnedásvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:rám z MDF / látka (100% polyester) / plastové nohy
Rozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cm
hĺbka sedu: 49,5 cmvýška sedu od zeme: 38 cmvýška podrúčiek od zeme: 51,5 cm
Hmotnosť:24,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA SEDU | 49,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 24450.000g |