Poduška na záhradné lehátko RUSTICO LIEGE Rojaplast
23.10 €
Do obchodu
Pohodlná poduška na lehátko vo farebnom prevedení šedá, vzor 50431-712. Farba:sivá (50431-712) Materiál:vrchná látka - polyestervýplň: polyuretánová pena... Celý popis
Popis
Pohodlná poduška na lehátko vo farebnom prevedení šedá, vzor 50431-712.
Farba:sivá (50431-712)
Materiál:vrchná látka - polyestervýplň: polyuretánová pena
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 197 cmvýška: 5,5 cm
Hmotnosť:1 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 197 cm |
| VÝŠKA | 5,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| Hmotnosť | 1000.000g |