Poduška na záhradné LEHÁTKO ARTOS LIEGE Sungarden Sivohnedá taupe
26.30 €
Do obchodu
Veľmi pohodlná poduška na lehátko v troch farebných variantoch: zelená (vzor 50318-211), šedohnedá (vzor 50318-611) a tmavo šedá (vzor 50431-701). Poduška má... Celý popis
Popis
Veľmi pohodlná poduška na lehátko v troch farebných variantoch: zelená (vzor 50318-211), šedohnedá (vzor 50318-611) a tmavo šedá (vzor 50431-701).
Poduška má šnúrky na uchytenie k lehátku. Výplň podušky je z polyuretánovej peny.
Farba:zelenásivohnedátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (polyester) / PUR pena
Rozmery:šírka: 57 cmhĺbka: 200 cmvýška: 5,5 cm
Hmotnosť:2 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HMOTNOSŤ | 2 kg |
| HĹBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 5,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 2000.000g |