Pletený taburet GOBI TYP 2 Tempo Kondela Petrolejová
44.10 €
Do obchodu
Ručne pletený taburet GOBI je vyrobený z kvalitnej bavlny. Taburet má polystyrénovou výplň, ktorá zaručuje pružnosť a pohodlie. Taburet je viacúčelový, možno... Celý popis
Popis
Ručne pletený taburet GOBI je vyrobený z kvalitnej bavlny.
Taburet má polystyrénovou výplň, ktorá zaručuje pružnosť a pohodlie.
Taburet je viacúčelový, možno ho použiť ako odkladací priestor, podnožník alebo na sedenie.
Farba:mentolováružovápetrolejováhorčicová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:bavlna / polystyrénové guličky
Rozmery:priemer: 50 cmvýška: 35 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:2 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| TVAR | Guľatý |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 2 kg |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Petrolejová |
| Hmotnosť | 2050.000g |