Pletený taburet GOBI TYP 1 Tempo Kondela Sivohnedá taupe
58.70 €
Do obchodu
Ručne pletený taburet GOBI je vyrobený z kvalitnej bavlny. Taburet má polystyrénovú výplň, ktorá zaručuje pružnosť a pohodlie. Taburet je viacúčelový, možno... Celý popis
Popis
Ručne pletený taburet GOBI je vyrobený z kvalitnej bavlny.
Taburet má polystyrénovú výplň, ktorá zaručuje pružnosť a pohodlie.
Taburet je viacúčelový, možno ho použiť ako odkladací priestor, podnožník alebo na sedenie.
Farba:hnedá (hnedošedá - taupe)krémováružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:bavlna / polystyrénové guličky
Rozmery:priemer: 50 cmvýška: 40 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:2,2 kg
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| TVAR | Guľatý |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 2,2 kg |
| PRIEMER | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 2250.000g |