Písací stôl DIAZ Tempo Kondela
98.70 €
Do obchodu
Stôl DIAZ je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: dub madura / wellington.Písací stôl je súčasťou trendy zostavy DIAZ vhodné na... Celý popis
Popis
Stôl DIAZ je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: dub madura / wellington.Písací stôl je súčasťou trendy zostavy DIAZ vhodné na zariadení študentských a detských izieb.Farba:dub madura / wellingtonMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 104 cmvýška: 75,5 cmhĺbka: 60 cmHmotnosť:30,6 kgDodávané v demonte.
Parametre
| ŠÍRKA | 60 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HĹBKA | 104 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| DEKOR | Dub wellington |
| DEKOR | Dub madura |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 30,6 kg |
| Hmotnosť | 30580.000g |