Penový sendvičový matrac 140x200 cm ATLANTA Drevočal - POSLEDNÝ KUS
462.80 €
Do obchodu
Luxusný matrac s výškou 25 cm Vás zaujme svojou modrou melírovanou penou Cellflex. Jedná sa o komfortnú studenú HR penu so špeciálnymi vlastnosťami. Cellflex... Celý popis
Popis
Luxusný matrac s výškou 25 cm Vás zaujme svojou modrou melírovanou penou Cellflex. Jedná sa o komfortnú studenú HR penu so špeciálnymi vlastnosťami. Cellflex je extrémne pružná a dokáže sa ideálne prispôsobiť všetkým detailom ľudského tela. Je mäkšia a poddajnejšia ako polyuretánová pena na druhej strane matraca, preto u tohto matraca môžete využiť voľbu dvojitej tvrdosti jednotlivých strán.
Obe peny sú extrémne priedušné a udržujú jadro matraca vždy suché a odolné voči mikroorganizmom.
Dômyselný antidekubitný prerez ložných plôch matraca vyhovuje aj osobám dlhodobo pripútaným na lôžko, pretože sa ideálne tvaruje podľa každej polohy ležiaceho tela a zabraňuje vzniku preležanín.
Poťah je odnímací a možno ho prať až na 60 °C.
Matrac je vhodný na všetky typy roštov.
Celková výška matraca cca 25 cm.
Materiál: pena Cellflex, polyuretánová penaTuhosť: 2/3 (z rozsahu 1-4) stredne tvrdá a tvrdáPočet zón: 7Nosnosť: 130 kgVýška matraca: 25cmPoťah: Medicott
Matrac je v rozmere: 140x200 cm
Poťah Medicott:
Značkový typ pleteného poťahu svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbu plesní má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Tajomstvo úspešného fungovania spočíva v odstránení nečistôt z vlákien prírodnej bavlny, čím sa zamedzí potencionálnemu domovu plesní. Medicott má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je možné prať pri 60 ° C.
Parametre
| NOSNOSŤ | 130 kg |
|---|---|
| DĹŽKA | 200 cm |
| OBOJSTRANNÁ | Áno |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| TYP MATRACE | Sendvičová |
| TYP MATRACE | Penová |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| POČET ZÓN | 7 |
| TUHOSŤ | Stredná |
| TUHOSŤ | Tvrdá |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| MATERIÁL MATRACE | HR pena Cellflex |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| MATERIÁL POŤAHU | Medicott |
| VÝŠKA | 25 cm |
| Hmotnosť | 16000.000g |