Penový matrac MONTANA Tempo Kondela 90 x 200 cm
118.40 €
Do obchodu
Matrac MONTANA je presne to, čo potrebujete. Je vyrobená z PUR peny. PUR pena je veľmi obľúbená pri výrobe matracov. Vyniká výbornými vlastnosťami. Matrac z... Celý popis
Popis
Matrac MONTANA je presne to, čo potrebujete. Je vyrobená z PUR peny.
PUR pena je veľmi obľúbená pri výrobe matracov. Vyniká výbornými vlastnosťami. Matrac z PUR peny je na začiatku tuhší, používaním sa stáva komfortnejším bez toho, aby strácal na objeme. Matrace z PUR peny sú veľmi obľúbené kvôli svojim ortopedickým a antialergickým vlastnostiam. Navyše majú nízku hmotnosť, a preto sa s nimi ľahko a jednoducho manipuluje. Najväčšou výhodou tejto peny je odolnosť voči preležaniu, čo je najčastejší dôvod výmeny matraca.
Materiál:PUR pena / ovčie rúno
Rozmery:šírka: 80 cm / 90 cmdĺžka: 200 cmvýška: 9 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Tvrdosť:stredne tvrdý (T3)
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:13 kg
Parametre
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
|---|---|
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| DĹŽKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| OBOJSTRANNÁ | Áno |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| TYP MATRACE | Penová |
| TUHOSŤ | Stredná |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| MATERIÁL MATRACE | Ovčie rúno |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| VÝŠKA | 9 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |