PC stôl PLATON Tempo Kondela
159.60 €
Do obchodu
Ste nekompromisný a máte vysoké nároky na svoje pracovné prostredie? Kladiete dôraz na dizajn a máte radi všetko pohromade? Moderný počítačový stôl PLATON... Celý popis
Popis
Ste nekompromisný a máte vysoké nároky na svoje pracovné prostredie? Kladiete dôraz na dizajn a máte radi všetko pohromade? Moderný počítačový stôl PLATON ponúka všetko v jednom.
Je vyrobený z kvalitného materiálu v podobe fóliovanej drevotrieskový v jedinečnom farebnom prevedení biela a tmavosivá. Obsahuje šuplík a väčší otvorený priestor na odkladanie dokumentov. Náš nový stôl sa vyznačuje svojou nadstavbou, ktorá je prakticky postavená na vrchnej časti stola. Spojením stola a nadstavby vznikne funkčný kúsok, ktorý ocenia nielen dospelí, ale aj deti. Je vhodný do kancelárie, pracovne, študentskej či detskej izby.
Štýlovým je vďaka množstvo úložného priestoru na ľavej strane, kde nájdete kontajner spolu so zásuvkou. Na nadstavcami počítačového stola vás poteší police spolu s miestom, ktoré poslúžia ako nástenka na odkladanie pohľadníc, štítkov a kancelárskych sponiek.
Farba:biela / tmavosivá
Materiál:fóliovaná DTD
Rozmery:šírka: 121,5 cmhĺbka: 55,1 cmvýška: 109,7 cm
rozmery šuplíku: 28 x 38,7 x 10,6 cmrozmery skrinky: 28 x 41,4 x 49,5 cmrozmery police: 57,6 x 13,6 cm
hrúbka materiálu: 1,5 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:30,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 30,5 kg |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 121,5 cm |
| Hmotnosť | 30500.000g |