PC stôl FIERA Tempo Kondela
131.50 €
Do obchodu
Tak ako naše deti rastú a dospievajú, menia sa aj ich pohľad na priestor, v ktorom žijú. Nechcú už nudný nábytok. Vo svojej izbe sa chcú cítiť príjemne,... Celý popis
Popis
Tak ako naše deti rastú a dospievajú, menia sa aj ich pohľad na priestor, v ktorom žijú. Nechcú už nudný nábytok. Vo svojej izbe sa chcú cítiť príjemne, potrebujú ísť s dobou. Predsa len, ak majú k sebe domov pozvať kamarátov, ich detská či študentská izba musí nejako vyzerať. Túto starosť vyriešite veľmi rýchlo a jednoducho sektorovým nábytkom FIERA.
Moderný dizajn, jednoduché prevedenie, neutrálna farba. Čo však vaše dieťa najviac presvedčí, sú atypické kožené úchytky, ktoré robia tento sektor originálnym. FIERA zostava je vyrobená z laminovanej drevotriesky. O kvalite svedčí ABS páskovanie, ktoré chránia hrany nábytku pred poškriabaním a mechanickým poškodením. FIERA stojí na drevených nožičkách, čo uľahčuje upratovanie pod nábytkom. Nábytok FIERA toho ponúka naozaj veľa!
Počítačový stôl FIERA poskytuje dostatok úložného priestoru. Tri zásuvky sú dostatočne široké i hlboké, aby ste do nich uložili školské predmety, kreatívne pomôcky a všetko, čomu potrebujete nájsť miesto. Široká pracovná plocha bude vyhovovať pri plnení školských povinností, hranie PC hier alebo pri rôznych kreatívnych aktivitách.
Farba:biela
Materiál:DTD laminovaná / ABS / koža
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 40 cmvýška: 93 cm
výška nožičiek: 15 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| MATERIÁL | Koža |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| Hmotnosť | 15000.000g |