Otočné TV kreslo umelá koža Dekorhome Červená
205.70 €
Do obchodu
Naše štýlové TV kreslo s polohovateľným operadlom je tým ideálnym riešením pre skutočný oddych od stresu! Toto TV kreslo s polohovateľným operadlom je... Celý popis
Popis
Naše štýlové TV kreslo s polohovateľným operadlom je tým ideálnym riešením pre skutočný oddych od stresu!
Toto TV kreslo s polohovateľným operadlom je pohodlným riešením pre oddych a relaxáciu. Polohovateľné kreslo disponuje robustným dreveným rámom, ktorý je pre maximálny komfort čalúnený hustou penou. Hrubé sedlo a polohovateľné operadlo navyše pri sedení aj ležaní zaisťujú ten najvyšší komfort.
Umiestnite toto kreslo do ktorejkoľvek miestnosti a vytvorte z nej útulné útočisko na čítanie, sledovanie TV alebo relaxáciu. Zamilujete si ho!
Farba:krémováčervenávínováhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevený rám / čalúnenie z umelej kože (bavlna: 4%, polyester: 3%, PVC: 93%)
Rozmery v sklopenom stave:šírka: 66 cmhĺbka: 130 cmvýška: 94 cm
Rozmery vo vzpriamenej polohe:šírka: 66 cmhĺbka: 92 cmvýška: 106 cm
šírka sedu: 52 cmvýška sedu: cca 46 cm
Nostnosť:110 kg
Hmotnosť:20,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,3 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 20250.000g |