Otočné relaxačné kreslo AK-341 Autronic
390.00 €
Do obchodu
S relaxačným kreslom v bielej Búclej látke si doslova rozprestrite oblaky pohodlia priamo vo svojej obývacej izbe. Búrajúca látka nie je len na pohľad... Celý popis
Popis
S relaxačným kreslom v bielej Búclej látke si doslova rozprestrite oblaky pohodlia priamo vo svojej obývacej izbe. Búrajúca látka nie je len na pohľad nádherná, ale aj na dotyk neuveriteľne jemná.
Robustná kovová konštrukcia zaisťuje, že kreslo je stabilné a má vysokú nosnosť. Otočné prevedenie kresla o 360° je veľmi praktické a umožňuje ľahko zmeniť smer bez nutnosti vstávať. Výplň sedadla z PU peny zaisťuje vysoký komfort sedenia, a to vďaka svojej mäkkosti a schopnosti sa prispôsobiť.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
látka / pena / kov
Rozmery:
šírka: 97 cm
hĺbka: 97 cm
výška: 65 cm
výška sedu: 32 cm
Hmotnosť:
27,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| Hmotnosť | 27500.000g |