Otočné kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome Hnedá
201.50 €
Do obchodu
Toto štýlové kreslo z umelej kože so zladenou podnožkou sú perfektnou kombináciou štýlového dizajnu a praktickosti. Toto kreslo disponuje robustným dreveným... Celý popis
Popis
Toto štýlové kreslo z umelej kože so zladenou podnožkou sú perfektnou kombináciou štýlového dizajnu a praktickosti.
Toto kreslo disponuje robustným dreveným rámom, ktorý je pre maximálny komfort čalúnený hustou penou. Vysoký sedák a mäkké operadlo zaisťujú pri sedení či ležaní ten najvyšší komfort. Vďaka komfortnej podnožke si tiež môžete počas odpočinku či sledovania televízie dať nohy nahor.
Umiestnite toto kreslo s podnožkou do ktorejkoľvek miestnosti a vytvorte z nej útulné útočisko na čítanie, sledovanie TV alebo relaxáciu. Zamilujete si ho!
Farba:krémovávínováčervenáhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:umelá koža / drevo
Rozmery kresla:šírka: 76 cmhĺbka: 70 cmvýška: 97 cm
výška sedu: 41 cm
priemer základne: 61 cm
Rozmery podnožky:šírka: 41 cmhĺbka: 41 cmvýška: 37 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:24,3 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA KRESLA | 97 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 76 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,3 kg |
| VÝŠKA TABURETU | 37 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 24250.000g |