Otočné kreslo s podnožkou patchwork látka / kov Dekorhome Chróm
145.90 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo so stoličkou je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru. Kreslo s jasným patchworkovým vzorom pôsobí esteticky. Navyše je... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo so stoličkou je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Kreslo s jasným patchworkovým vzorom pôsobí esteticky. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkou tkaninou, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Toto relaxačné kreslo sa otáča o 360 stupňov, čo zaisťuje mimoriadnu flexibilitu. Kreslo s podnožkou podopiera oceľový rám, je teda stabilné a odolné.
Kreslo dodávame vo viacerých variantoch.
Farba:viacbarený patchwork / čiernaviacbarený patchwork / chróm
Výber farby podnože zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / oceľ / pena
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 68 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Rozmery taburetu:šírka: 47 cmhĺbka: 32 cmvýška: 38,5 cm
Hmotnosť:13,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Chróm |
| Hmotnosť | 13250.000g |