Otočné kreslo látka / kov Dekorhome Sivohnedá taupe
94.90 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Stolička so 7 gombíkmi a prešívaním pôsobí veľmi esteticky. Penové... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Stolička so 7 gombíkmi a prešívaním pôsobí veľmi esteticky. Penové polstrovanie s čalúnením mäkkou tkaninou vám zaistí optimálne pohodlie pri sedení. Táto relaxačná stolička je otočná o 360 stupňov a ponúka vynikajúcu flexibilitu. Relaxačná stolička je doplnená oceľovým rámom s krížovými nohami, a preto je stabilná a odolná.
Farba:krémovážltávínováfialovámodrázelenáhnedásivohnedá taupesvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / oceľ / pena
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 68 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:10,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 10250.000g |