Otočné kreslo KOMODO Tempo Kondela Patchwork biela / čierna
250.70 €
Do obchodu
Otočné designové kreslo KOMODO vynikne v každom interiéri. Kreslo je extra mäkké, čalúnenie je nadýchané a s dekoratívnym prešívaním. Kreslo je čalúnené... Celý popis
Popis
Otočné designové kreslo KOMODO vynikne v každom interiéri. Kreslo je extra mäkké, čalúnenie je nadýchané a s dekoratívnym prešívaním.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Stojí na pevných kovových nohách v čiernej farbe. Kreslo je otočné.
Farba:béžová / čierna žltá / čiernaružová / čiernamodrá / čiernapetrolejová / čierna pistáciová / čiernahnedá (efekt brúsenej kože) / čiernasivá / čiernapatchwork / čiernatmavo zelená / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 72 cmvýška: 97 cm
šírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 52 cmšírka chrbtovej opierky: 55 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| HĹBKA | 72 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Patchwork biela / čierna |
| Hmotnosť | 11000.000g |