Otočné kresielko 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome Čierna
289.50 €
Do obchodu
V klubovom kresle v prevedení chesterfield sa sedí jedna radosť. Je stelesnením moderného dizajnu, mäkké na dotyk a neskonale pohodlné. Vďaka plynovému piestu... Celý popis
Popis
V klubovom kresle v prevedení chesterfield sa sedí jedna radosť. Je stelesnením moderného dizajnu, mäkké na dotyk a neskonale pohodlné. Vďaka plynovému piestu si môžete nastaviť jeho výšku, takže sa bude hodiť nielen k baru, ale aj k pultíku. Pýši sa vysoko leštenou chrómovou konštrukciou, ktorá je ako kvalitné, tak i štýlová. Oblé prevedenie sedáku zaujme a poteší.
Táto sada kresiel v prevedení chesterfield je jednoducho svoje a u vás doma jej to zaručene pristane.
Farba:bielačierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelá koža / leštený chróm
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 58 cmvýška: 80 - 93 cm
šírka sedu: 34 cmhĺbka sedu: 44 cm
priemer základne: 45 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 58 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 34 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 22000.000g |