Ortopedický penový matrac Guard Ortho Tropico 120 x 200 cm
682.70 €
Do obchodu
Ortopedický zónový matrac Guard Ortho Tropico je rodinný ortopedický matrac s vysokou pružnosťou a nosnosťou. Nelepené jadro, vhodná aj pre alergikov. Peny... Celý popis
Popis
Ortopedický zónový matrac Guard Ortho Tropico je rodinný ortopedický matrac s vysokou pružnosťou a nosnosťou. Nelepené jadro, vhodná aj pre alergikov. Peny FlexiFoam® vyznačujúce sa perfektnou vzdušnosťou, pružnosťou a ľahkosťou, na oboch ložných plochách sa líšia iba profiláciou. Prateľný, rýchloschnúci poťah s prírodnými vláknami. Ortopedicky tvarované jadro navrhnuté špeciálne na zaistenie správnej polohy chrbtice, pri spánku.
Materiál: studená pena Flexifoam®Tuhosť: 6 / 7 (z rozsahu 1-10) stredne tvrdá a tvrdáPočet zón: 5Nosnosť: 130 kgVýška matraca: 22 cmPoťah: Medical Concept - snímateľný, prateľný na 95°C
V rozmeroch: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 alebo 200x200 cm.Je možné vyrobiť aj atypický rozmer. Pošlite nám dopyt, potvrdíme cenu.
Rozmer + výšku matraca prosím vyberte vo variantách produktu.
Zónová profiláciaJadro so zónovou profiláciou na ložnej ploche. V bedrovej časti matraca je profilácia navrhnutá tak, aby došlo k jej spevneniu, tomu napomáha aj technológia Spine Protector (stredná časť je profilovaná do zóny ochrany chrbtice).
Pena Flexifoam®Pružná, odolná a priedušná pena vyššej objemovej hmotnosti a vytvrdenia pod ochrannou známkou našej spoločnosti. Vďaka vákuovej technológii výroby si zachováva vysokú homogenitu a úplne minimálne odchýlky vo vlastnostiach.
Pena Flexifoam®Spevnená stabilizačná stredová časť z peny vyššej hustoty pre tuhosť a stabilitu.
Matrac je možné tiež objednať s jedným, alebo dvoma spevnenými bokmi pre ľahšie vstávanie. Túto požiadavku napíšte prosím do poznámky pri zadaní objednávky.
Medicot Silverguard (95°C)Antibakteriálny poťah s vysokým podielom prírodných vlákien (35% bavlny). Je upravený jedinečnou SilverGuard® technológiou, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.
Matrac je možné uložiť na pevné aj polohovacie lamelové rošty.
Predĺžená záruka na 5 rokov.Predĺžená záruka platí iba po registrácii tovaru u výrobcu. Postup a odkaz na webové stránky nájdete na letáku pri matraci.
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| DĹŽKA | 200 cm |
| OBOJSTRANNÁ | Áno |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| POČET ZÓN | 5 |
| TYP MATRACE | Penová |
| TUHOSŤ | Stredná |
| TUHOSŤ | Tvrdá |
| MATERIÁL MATRACE | Studená pena |
| MATERIÁL MATRACE | Hybridná pena |
| MATERIÁL POŤAHU | SilverGuard |
| MATERIÁL POŤAHU | Medicott |
| VÝŠKA | 22 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |