Odkladací stolík s taburetom PONTOS Dekorhome
60.10 €
Do obchodu
Tento okrúhly odkladací stolík s taburetom má stolnú dosku z foliovanej MDF s autentickým vzhľadom dubového dreva, ktorý je podporený filigránovým kovovým... Celý popis
Popis
Tento okrúhly odkladací stolík s taburetom má stolnú dosku z foliovanej MDF s autentickým vzhľadom dubového dreva, ktorý je podporený filigránovým kovovým rámom v čiernej farbe. Pri podlahe je druhá doska v rovnakom dekore pre ešte viac úložného priestoru. Zvláštnosťou je bezpochyby integrovaná zamatová stolička v čiernej farbe.
Taburet môžete jednoducho uložiť do stolíka, aby ste ušetrili miesto. Zamatový taburet tvorí štýlový kontrast k jednoduchému stolíku a vyžaruje pokojnú eleganciu. Kedykoľvek potrebujete sedadlo navyše, štýlový taburet je rýchlo po ruke.
Farba:dub / čierna
Materiál:foliovaná MDF / lakovaná oceľ / látka (zamat - 100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 50 cm
hrúbka dosky: 1 cm
Rozmery taburetu:šírka: 49 cmhĺbka: 49 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 49 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 55 cm |
| PRIEMER | 49 cm |
| Hmotnosť | 11300.000g |