NABBI Wilo rozkladacia pohovka s úložným priestorom svetlosivá / sivá
402.00 €
Do obchodu
Čistá línia, jednoduchý, moderný dizajn, funkčnosť a hlavne praktickosť - jedným slovom WILO. Pohovka je vybavená praktickou, v dnešnej dobe veľmi obľúbenou a... Celý popis
Popis
Čistá línia, jednoduchý, moderný dizajn, funkčnosť a hlavne praktickosť - jedným slovom WILO. Pohovka je vybavená praktickou, v dnešnej dobe veľmi obľúbenou a vyhľadávanou funkciou rozloženia, vďaka ktorej jednoduchým pohybom vykúzlite priestrannú plochu na spanie. Plochu je možné využívať na…
Parametre
| VÝŠKA | 82 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 82 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.138 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 84 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wilo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 82 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Nubuk 21 / Nubuk 27 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / sivá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |