NABBI Vareso 140 čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom sivá (Inari 91)
986.00 €
Do obchodu
Luxusná manželská posteľ VARESO 140 je vhodná pre tých, ktorí si vedia naplno užívať chvíle ničnerobenia a radi nechajú dokonale zrelaxovať svoje telo a... Celý popis
Popis
Luxusná manželská posteľ VARESO 140 je vhodná pre tých, ktorí si vedia naplno užívať chvíle ničnerobenia a radi nechajú dokonale zrelaxovať svoje telo a myseľ. Tajomstvo pohodlia postele je ukryté v matracoch s bonelovými pružinami, ktoré majú výšku 20 cm. Ďaľšou vrstvou na vrchu matracov je penový…
Parametre
| HĹBKA | 224 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 126 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 188 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.372 m3 |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 190 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vareso 140 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá (Inari 91) |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Inari 91 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene, úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny, pena T25 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá (Inari 91) |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |