NABBI Tirreno TA taburetka tmavohnedá (Monolith 29)
322.00 €
Do obchodu
Dizanová taburetka TIRRENO TA je navrhnutá tak, aby poskytla dokonalý odpočinok. Je možné ju využiť ako ďaľšie miesto na sedenie pre Vašich hostí alebo ju... Celý popis
Popis
Dizanová taburetka TIRRENO TA je navrhnutá tak, aby poskytla dokonalý odpočinok. Je možné ju využiť ako ďaľšie miesto na sedenie pre Vašich hostí alebo ju jednoducho prisuniete k modernej sedačke TIRRENO a vytvoríte tak veľký priestor na spanie. Nenápadné prešívanie taburetky jej dodáva elegantný…
Parametre
| ŠÍRKA | 137 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.473 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 38 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 37 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tirreno TA |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 137 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá (Monolith 29) |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 29 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavohnedá (Monolith 29) |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |