NABBI T1 taburetka sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)
68.00 €
Do obchodu
Taburetka T1 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe biela (Soft 17) a... Celý popis
Popis
Taburetka T1 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe biela (Soft 17) a pohodlné sedadlo je v prevedení sivá (Sawana 05) čalúnené kvalitnou látkou. Elegantný dizajn umožňuje jej umiestnenie do moderného interiéru…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.064 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 8.5 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | T1 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 35 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17) |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 05 / Soft 17 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| NOŽIČKY | plastové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17) |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |