NABBI T1 taburetka hnedá / béžová
68.00 €
Do obchodu
Taburetka T1 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe béžová (Soft 33)... Celý popis
Popis
Taburetka T1 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe béžová (Soft 33) a pohodlné sedadlo je v prevedení hnedá (Sawana 16) čalúnené kvalitnou látkou. Elegantný dizajn umožňuje jej umiestnenie do moderného…
Parametre
| HĹBKA | 35 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 8.5 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.064 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | T1 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 35 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 16 / Soft 33 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| NOŽIČKY | plastové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / béžová |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |