NABBI Spezia 140 čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom žltá
942.00 €
Do obchodu
Štýl a elegancia je to, čo zo seba vyžaruje boxspringová manželská posteľ SPEZIA. Je navrhnutá tak, aby Vám zabezpečila sladké sny a dokonalý, ničím nerušený... Celý popis
Popis
Štýl a elegancia je to, čo zo seba vyžaruje boxspringová manželská posteľ SPEZIA. Je navrhnutá tak, aby Vám zabezpečila sladké sny a dokonalý, ničím nerušený spánok a odpočinok, ktorý všetci tak veľmi potrebujú. Posteľ je dostupná v troch veľkostiach a tak ju viete prispôsobiť Vašej spálni. Plocha…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.441 m3 |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 166 kg |
| VÝŠKA | 122 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 168 kg |
| ŠÍRKA | 142 cm |
| HĹBKA | 207 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Spezia 140 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Omega 68 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene, úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny, pena T25 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | žltá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |