NABBI Soria TA taburetka čierna (Sawana 14) / orech
197.00 €
Do obchodu
Elegantná celočalúnená taburetka SORIA TA bude štýlovým a moderným kúskom nábytku a hlavne praktickým pomocníkom vo Vašej domácnosti. V kombinácii s pohovkou... Celý popis
Popis
Elegantná celočalúnená taburetka SORIA TA bude štýlovým a moderným kúskom nábytku a hlavne praktickým pomocníkom vo Vašej domácnosti. V kombinácii s pohovkou SORIA vznikne dokonalý, harmonický celok, ktorý zabezpečí pokojný a pohodlný odpočinok v ich príjemnom náručí. Taburetka je odetá do…
Parametre
| HĹBKA | 70 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 32 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.317 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 35 kg |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Soria TA |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 100 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 75 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Sawana 14) / orech |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 14 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Sawana 14) / orech |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |