NABBI Savila taburetka mentolová
221.00 €
Do obchodu
Jednoduchý štýl taburetky SAVILA umožňuje, že ju môžete použiť kdekoľvek. Či už v obývačke ako ďalšie miesto pre usadenie návštev, ako podnožku k sedačke, vo... Celý popis
Popis
Jednoduchý štýl taburetky SAVILA umožňuje, že ju môžete použiť kdekoľvek. Či už v obývačke ako ďalšie miesto pre usadenie návštev, ako podnožku k sedačke, vo vstupnej hale, spálni, či detskej izbe ako doplnok a veľmi praktický prvok. Napriek jej jednoduchosti je taburetka veľmi pohodlná vďaka…
Parametre
| HĹBKA | 68 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 25 kg |
| VÝŠKA | 51 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 27 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.3024 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Savila |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Poco 100 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentolová |
| MATERIÁL | látka |