NABBI Savila rozkladacia pohovka s úložným priestorom horčicová
1013.00 €
Do obchodu
Domov bez pohodlnej pohovky si už ani nevieme predstaviť. Rozkladacia pohovka s úložným priestorom SAVILA vnesie do Vášho domova to pravé čaro a obývačka sa... Celý popis
Popis
Domov bez pohodlnej pohovky si už ani nevieme predstaviť. Rozkladacia pohovka s úložným priestorom SAVILA vnesie do Vášho domova to pravé čaro a obývačka sa stane srdcom domova, kde sa stretnete s blízkymi či rodinou a budete si užívať spoločné chvíle. Pohovka Savila je jedinečný a originálny kúsok…
Parametre
| ŠÍRKA | 260 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 102 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 104 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HĹBKA | 104 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.89 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Savila |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 200 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 145 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 145 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Nube 45 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová |
| MATERIÁL | látka / kov / plast / drevo |