NABBI Santa taburetka svetlosivá
143.00 €
Do obchodu
Prepadne Vás nečakaná návšteva a potrebujete miesto navyše, aby ste mohli hostí usadiť. Mať doma stále po ruke taburetku SANTA je výborný nápad. Krásny dizajn... Celý popis
Popis
Prepadne Vás nečakaná návšteva a potrebujete miesto navyše, aby ste mohli hostí usadiť. Mať doma stále po ruke taburetku SANTA je výborný nápad. Krásny dizajn taburetky v tvare kocky s rovnomerným prešívaním doplneným gombíkmi bude skvelou ozdobou obývačky, spálne či detskej izby. Sedacia časť…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 13 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 11 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0911 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Santa |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 84 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |