NABBI Salma taburetka béžová
240.00 €
Do obchodu
Taburetka SALMA je praktickým a elegantným prvkom moderného, ale aj klasického interiéru. Jej krásne farebné prevedenie béžová dodá miestnosti pocit... Celý popis
Popis
Taburetka SALMA je praktickým a elegantným prvkom moderného, ale aj klasického interiéru. Jej krásne farebné prevedenie béžová dodá miestnosti pocit útulnosti, tepla a harmonickej atmosféry. Čalúnená je príjemnou látkou Poco. Poco je tkanina s hmotnosťou 255 g/m2, ktorá je vysoko odolná voči…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2808 m3 |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 24 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 27 kg |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Salma |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Poco 07 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka |