NABBI Rovigo UP 160 čalúnená manželská posteľ s roštom tmavosivá
864.00 €
Do obchodu
Predstavujeme Vám unikátnu manželskú posteľ s prešívaným čelom ROVIGO UP 160, ktorá vnesie do Vášho domova harmonickú atmosféru. Táto unikátna posteľ splní... Celý popis
Popis
Predstavujeme Vám unikátnu manželskú posteľ s prešívaným čelom ROVIGO UP 160, ktorá vnesie do Vášho domova harmonickú atmosféru. Táto unikátna posteľ splní všetky Vaše požiadavky a priania, ktoré by Vaša vysnívaná posteľ mala mať. Spálňa je miesto, kde potrebujete nabrať nové sily na zvládnutie…
Parametre
| VÝŠKA | 93 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.647 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 94 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 92 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 223 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rovigo UP 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Jasmine 96 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | plastové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s kovovým roštom |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá |
| MATERIÁL | látka / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |