NABBI Rasler rozkladacia pohovka s úložným priestorom tmavozelená
764.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú krásne vysoké, štíhle čierne nohy, veľké opierkové vankúše či zaujímavo tvarované opierky rúk. Nechajte sa unášať v náručí priestranného…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 215 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 95 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 97 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 98 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.9758 m3 |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rasler |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 200 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Nube 35 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka / kov / plast / drevo |