NABBI Rasler rozkladacia pohovka s úložným priestorom svetloružová
764.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú krásne vysoké, štíhle čierne nohy, veľké opierkové vankúše či zaujímavo tvarované opierky rúk. Nechajte sa unášať v náručí priestranného…
Parametre
| HĹBKA | 98 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.9758 m3 |
| VÝŠKA | 92 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 97 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 95 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rasler |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 200 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | svetloružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Loco 24 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetloružová |
| MATERIÁL | látka / kov / plast / drevo |