NABBI Rasler rozkladacia pohovka s úložným priestorom horčicová
764.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom RASLER je krásny dizajnový kúsok, ktorý vyniká svojim do detailu prepracovaným dizajnom. Na štýlovosti jej pridávajú krásne vysoké, štíhle čierne nohy, veľké opierkové vankúše či zaujímavo tvarované opierky rúk. Nechajte sa unášať v náručí priestranného…
Parametre
| VÝŠKA | 92 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 97 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.9758 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 95 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rasler |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 200 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Nube 45 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová |
| MATERIÁL | látka / kov / plast / drevo |