NABBI Pinero 2+3 sedacia súprava sivá / biela
863.00 €
Do obchodu
Majestátna sedacia súprava PINERO 2+3 pozostáva z dvojsedačky a trojsedačky. Táto súprava s hranatými tvarmi sedacej časti a zaobleným operadlom, padne do oka... Celý popis
Popis
Majestátna sedacia súprava PINERO 2+3 pozostáva z dvojsedačky a trojsedačky. Táto súprava s hranatými tvarmi sedacej časti a zaobleným operadlom, padne do oka najmä tým, ktorí obľubujú priestrannosť a štýlovosť v jednom. Farebné prevedenie sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17) vytvára harmonický…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 120 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.788 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 117 kg |
| HĹBKA | 92 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pinero 2+3 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 05 / Soft 17 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+2 |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |