NABBI Pinero 2+3 sedacia súprava čierna (Soft 11) / biela (Soft 17)
910.00 €
Do obchodu
Majestátna sedacia súprava PINERO 2+3 pozostáva z dvojsedačky a trojsedačky. Táto súprava s hranatými tvarmi sedacej časti a zaobleným operadlom, padne do oka... Celý popis
Popis
Majestátna sedacia súprava PINERO 2+3 pozostáva z dvojsedačky a trojsedačky. Táto súprava s hranatými tvarmi sedacej časti a zaobleným operadlom, padne do oka najmä tým, ktorí obľubujú priestrannosť a štýlovosť v jednom. Farebné prevedenie čierna (Soft 11) / biela (Soft 17) vytvára harmonický…
Parametre
| VÝŠKA | 73 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 117 kg |
| HĹBKA | 92 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.788 m3 |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 120 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pinero 2+3 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Soft 11) / biela (Soft 17) |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Soft 11 / Soft 17 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+2 |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Soft 11) / biela (Soft 17) |
| MATERIÁL | ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |