NABBI Pietro 3+1+1 rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom svetlosivá / sivá
1389.00 €
Do obchodu
Unikátny dizajn a netradičné prevedenie sedacej súpravy PIETRO 3+1+1 zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jej... Celý popis
Popis
Unikátny dizajn a netradičné prevedenie sedacej súpravy PIETRO 3+1+1 zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jej dokonalé farebné prevedenie v kombinácii farieb svetlosivá (Sawana 21) / sivá (Soft 29) a unikátne riešené, vysoké podrúčky s dreveným…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 3.89 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 180 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 176 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pietro 3+1+1 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 72 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 88 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 145 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 195 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 145 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 21 / Soft 29 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SEDAČKY | 3+1+1 |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / sivá |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |