NABBI Pietro 1F kreslo svetlosivá / biela
386.00 €
Do obchodu
Unikátny dizajn a netradičné prevedenie kresla PIETRO 1F zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jeho obdivuhodné... Celý popis
Popis
Unikátny dizajn a netradičné prevedenie kresla PIETRO 1F zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jeho obdivuhodné farebné prevedenie v kombinácii farieb svetlosivá (Sawana 21) / biela (Soft 17) a unikátne riešené, vysoké podrúčky s dreveným detailom…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.903 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 45 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 44 kg |
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pietro 1F |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 72 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 75 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 21 / Soft 17 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené podrúčky, asymetrické prešívanie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / biela |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |